LAMPARA DE SAL HIMALAYA 2-3 KG, domácí, dekorace, vegany, ekologicky šetrné článku, dekorativní lampa trend

  • 447.07 Kč  • Sdílet:

Doplňující informace

& Iquest; Jaké jsou solné lampy?

Jsou přírodní horniny, které mají svůj zdroj v Himalájích, se tvořil z různých minerálů a uvnitř, můžete umístit svíčku nebo žárovku.Mají schopnost měnit naložené elektrické vzduchové, ionizándolo nepříznivě.To znamená, že pasti pozitivní ion (škodlivé pro naše zdraví) a vyzařují negativní ionty (produkovat příznivý účinek).Dále, světlo tlumené a teplé vyzařující vyvolává uklidňující účinek a relaxer, ne zapomenout na své dekorativní funkci.Vlastní sůl přitahuje vodu prostředí díky své schopnosti hygroskopický, a to zejména z oblastí, více mokré.Teplé měkké světlo vyzařující lampou, před lety, že se voda rychle vypaří a během tohoto procesu, neutralizan být škodlivé ion (jako jsou bakterie, mohos, alergeny, znečištění z umělé elektromagnetické vlny z elektronické gadgets, atd..) a změny v iontové prospěšné pro zdraví.

Výhody pro naše WHMIS HIMALAYA solné lampy

1. Čistý vzduch

2. Zlepšit příznaky Alergie, Astma a chránit naše plíce

3. Zvýšení výkonu

4. Neutralizan záření electromagéticas

5. Pomoc sladit spánek

6. Zlepšit stav, náladu a koncentraci

7. Jsou přátelské s střední nastavení

Doporučení a údržba

Robot Mantén zapálenou svíčku nebo lampu nejdelší možné.

Robot Žádné Místo, v blízkosti solné lampy dodávky parník, protože sůl může fundirse a vypuzování vody.

Robot je důležité mít lampy na čištění prachu.Občas limpiaremos vlhkým hadříkem a měkké.Nikdy meteremos ve vodě, ani limpiaremos s produkty chemie.

Robot musí mít pozor na lampy není možné dosáhnout děti vzhledem ke své hmotnosti, může vyvolat nějakou újmu nebo vyhodit.

Pracovní režim: obsahuje uvnitř jeden intrucciones pro montáž žárovky.Určen pro: zlepšení stavu náladu, poskytuje odpočinek, je stres a úzkost, je ideální ve vlhkých prostorách nebo různé elektrické spotřebiče...Obsahuje: lampu, sůl, kabelové připojení k elektrické síti a žárovka.

Štítky: lamparas mesa, klip spice, židle krok, blackberry klíč2 na, mesa lampara, lamparas techo, tisková struna pla, umělé květiny pack, sm n960f, velké obrazovce.


  • Plug Typ: EU
  • Značka: NIC
  • Je Baterie Zahrnuty: No
  • Styl: Novinka
  • Zdroj Světla: LED Žárovky
  • Je Baterie Potřebné: No

Přidat recenzi

Hodnocení?
Můžete také rád


Podpora 24/7
Telefon