12V/24V Nastavitelný LCD Auto olověných Lithium Baterie Voltmetr Napětí Tester Touch-Typ Napětí Kapacita Baterie Indikátor LY7S

 • 186.53 Kč
 • 139.84 Kč • Sdílet:

Doplňující informace

12V/24V Nastavitelný LCD Auto olověných Lithium Baterie Voltmetr Napětí Tester Touch-Typ Napětí Kapacita Baterie Indikátor LY7S

Přehledy:

LY7S je druh napětí typ baterie kapacita tester, může testovací napětí a kapacitu baterie, a zobrazit je s intuitivní symbol baterie a procento. Uživatelé mohou znát stav baterie v čase. LY7S má funkci paměti. Je vhodný pro mobilní a přenosná zařízení, e-bike、vyvážení auta、čištění stroje、nástroje、ups a tak dále. Aplikace: LY7S je vhodná pro lithiové baterie, olověné baterie, které pracovní napětí od 5V až 70V. Základní parametry:

Připojte: LY7S poskytuje konektor se skládá z plug, černé linky a červená čára. Připojte černá linka na negativní, červená pozitivní, zástrčka do zásuvky LY7S. Pak, napájení nebo zapnout vypínač, bude to fungovat. Jak je uvedeno níže:

Instalace:

LY7S je stanovena pomocí přezky, takže je snadné nainstalovat. Nejprve otevřete jeden obdélníkový otvor na panelu podle velikosti. Pak dal LY7S do obdélníkového otvoru, a ujistěte se, že spony jsou zamčené. Použít nastavení:

Když vypnout,držet na"K-"tlačítko na zadní straně a zapněte. LY7S zobrazuje aktuální specifikace. Použít"K+"a "K"klávesy pro nastavení specifikace, zvolte vhodné specifikace, které potřebujete, a pak stiskněte tlačítko"OK"tlačítko na přední straně. LY7S bude fungovat normálně (odpovídají kódu níže formulář).

Stiskněte tlačítko"K+"tlačítko na zadní straně k zadání nastavení funkce režim. LY7S má dvě funkce : F0 a F2. Použijte"K+" tlačítko na zadní straně vyberte F0 a F2. Pak stiskněte"OK"tlačítko na přední straně, zvolená funkce spustí. Výchozí nastavení funkce je F2.

F0:Podsvícení na: LY7S běžet celou dobu, LCD a podsvícení vždy zapnuto. F2:Dormance:LY7S zadejte dormanci státu ( 10s displej, LCD a podsvícení vypnout. Stiskněte tlačítko "OK"klíč, LCD a podsvícení zapnutí 10s. Stiskněte tlačítko " K-"tlačítko na zadní straně k zadání nastavení zobrazení.LY7S má tři druhy režimu zobrazení. Pomocí"K-"tlačítko na zadní straně pro změnu režimu zobrazení. Pak stiskněte "OK"tlačítko na přední straně, zvolený režim bude spuštěn.

V&%:Napětí a procento zobrazení:LY7S může zobrazovat napětí nebo proud v procentech kapacity. Stiskněte tlačítko "OK"tlačítko na přední straně můžete změnit zobrazovaný obsah. V:zobrazení Napětí:LY7S zobrazí pouze aktuální napětí. %: Procento zobrazení : LY7S zobrazí pouze aktuální procento z kapacity. Příslušenství:

Jeden konektor se dvěma řádky, 20 mm na délku. Pokud je krátká, prosím, prodloužit sami.

Pozornost a záruka: LY7S nemohou být vystaveny na slunci na dlouhou dobu, nebo i v prostředí s velkým množstvím ultrafialového radiatio při použití nebo skladování, zejména v zimě (<-20℃) a letní (>60 ° c), jinak to zkrátí životnost LCD. Do jednoho roku, jakákoliv chyba, způsobené non-umělé důvod, proč bychom měli udržovat volně. 1 x Kapacita Baterie&Volt Tester 1 x Kabel

Štítky: usb toyota c voltmetr, indikátor nabití baterie, tkdmr tv160, opw více digitálních lithium kapacita baterie tester, baterie 12v 24v tester, Battery Monitor, voltmet, malé lithiové baterie indikátor kapacity, kapacita baterie testery, tk15.


 • Typ Displeje: Pouze Digitální
 • Třída Přesnosti: 0,1 V
 • DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ
 • Číslo Modelu: LY7S
 • Rozměry: 57*26.2*12mm
 • Značka: PASTOP
 • Napájení: DC
 • Provozní Teplota: 10-40 ° C

Přidat recenzi

Hodnocení?
Můžete také rád


Podpora 24/7
Telefon