2KS Vody Okapu Rozšíření Pro Jeep Wrangler JL 2018 2019 2020 Příslušenství Vodní Okapu Rozšíření

  • 260.54 Kč
  • 192.77 Kč  • Sdílet:

Doplňující informace

Popis :

*Černá Okapu Rozšíření Se Hodí Pro 2018 2019 2020 Jeep Wrangler Jl Jlu Unlimited Sahara Sportovní Rubikon ( Poznámka! To Nefunguje S Měkkou Horní Dveřní Lišty)

*Jakmile Potvrzujete JL Okapu Rozšíření, Voda By měla Spustit Dolů Na čelní Sklo Pilíř,že Se Bude Velmi Dobře Pracovat Na Zastavení Déšť Běží Uvnitř Dveří, Když Jeho Otevřené Při Dešti.

*Snadné Použití - Balení 2 Kusy JL Okapu Rozšíření, Hnací Straně A na Straně Spolujezdce Není v ceně Lepidlo. Je to lepidlo Instalace,Si můžete koupit vhodné lepidlo sami, Velmi Jednoduchý Na Používání (Vzhledem k letecké pašování ovládání, tekutý tmel nelze přepravovat, takže se omlouvám)

*Jsou Vyrobeny Z ABS Inženýrství Surovin, Vysoká Teplotní Odolnost, Nízká Teplotní Odolnost, A Dlouhou Životnost

*Každý Z Našich JL Okapu Rozšíření Vodního Příkopu Výrobků Je Komplikovaně Navržen A Vyroben,máme Přísný Systém Kontroly Kvality Pro Zajištění Stabilní Kvality.budete 100% Spokojeni S Naším Výrobkem!pokud Si nejste Zcela Spokojeni, Budete Mít k dispozici Rychlé Vrácení peněz Nebo Výměnu,žádné Otázky

*Fit pro Jeep Wrangler JL 2018 2019 2020 Příslušenství

Balíček Zahrnuje:

2KS Vody Okapu Rozšíření

Poznámka:

1. Skutečnou barvu položky mohou být mírně odlišné od obrázků uvedených na internetových stránkách způsobené mnoha faktory, jako je například jas vašeho monitoru a jas světla.

2. Prosím, dovolte mírné manuální měření odchylka pro data.

Štítky: jeep gladiator led, v177 w177, suzuki swift příslušenství podnožkou, jeep wrangler, jeep wrangler tj, bentley, led jeep wrangler jl, jl wrangler, niro, wrangler.


  • Původ: KN(Původu)

Přidat recenzi

Hodnocení?
Můžete také rád


Podpora 24/7
Telefon