Skládací Taktický Nůž Kapesní Nůž Přežití - Rychle Otevřít Skládací Nůž Dřevěná Rukojeť - Skládací Kapesní Nůž Asistované Otevírání

  • 365.53 Kč  • Sdílet:

Doplňující informace

● To je rychle otevřít skládací nůž asistované Otevřít pro venkovní přežití a přenosné obrany.To je také velmi vhodný pro venkovní táboření.To je dobrý pocit, těžké váhy, velmi pevná a praktická, s pomoci rychlé otevření funkce, one-handed v klíčových momentech.Rychle otevřít, aby vám získat cenné útěk a obrana dobu. ● Materiál čepele 7CR13Mov Oceli - Tvrdost Čepele 56-58HRC - Plná délka 8.84 Inch - délka Čepele 3.94 Inch - tloušťka Čepele 0,12 Palce - Čistá hmotnost 145g - ruce, cítit se dobře a hmotnost je těžký. ● Rukojeť je vyrobena ze surového dřeva, přírodní dřevo textury je velmi krásná, krásnější použití. ● Čepel je vyrobena z 7CR13Mov oceli, CNC přesné obrábění, a linky obrys je hladký.Povrch čepele je vyroben z titanu, pokovování, vysoce kvalitní a dobré zpracování. ● Velmi krásná skládací nůž, velmi vhodné pro osobní sbírky, nebo jako dárek pro přátele, nyní vstoupit do nákupního košíku, budete mít to rychle.

Štítky: ricinového oleje na vlasy, prut mini, ražba batman, evo koberce západ, castoir olej vlasy, emotikony apple, odlitky reproduktorů, egyptský imhotep, evo rohože mazda 2.


  • Značka: B. b. F, ABY

Přidat recenzi

Hodnocení?
Můžete také rád


Podpora 24/7
Telefon