Intelektuální Stolní Hra Ball Dobrodružství Puzzle Dítě Dospělý Vzdělávací Hračky Vodní Park Zábavy a Bludiště Hračka pro Děti Dárky

  • 232.14 Kč
  • 176.42 Kč  • Sdílet:

Doplňující informace

[relateproductdetail/]

Vlastnosti:

Osm klíčové body, napínavé a vzrušující.

Stimulovat mozek potenciál a trpělivost.

Pravidlo: Becky (Malé Ocelové kuličky) nemůže spadnout během hry.Když Becky falls, prosím, spusťte hru z výchozího bodu a ne stopky se vynulují.

Hlavní body z hraní:

1. To trvá asi 35 sekund, časovač na dokončení.To bude obtížné na první.To trvá asi jeden měsíc na praxi k dosažení této úrovně.

2. Hra se skládá z 8 úrovní, tak, že každá úroveň může být praktikována samostatně, a pak připojen k zpochybnění celého procesu.

3. Design u každého orgánu je velmi chytrý.Například, třetí varhany využívá principu Dospělé Hračky Klip válcování míč, a sedmý orgán využívá mechanického principu.Každá úroveň je kompaktní, vzrušující a zábavné.

4. Prosím, ne pochyb o tom, že funkce všech orgánů může být realizován normálně.Pokud nemůžete dokončit v krátkém čase, měli byste cvičit dvakrát a věřit v sebe sama a vám podaří!

Jiné způsoby, jak hrát:

1. Rodič-dítě hrát: integrací do příběhu, vyprávění příběhu o Becky dobrodružství, nakonec lámání přes obtíže, vítězná, inspirující dítě, jak překonat obtíže, ale také nechat dítě sestavit své vlastní příběhy, zkušenosti.

2. Multi-player hry: multi-player, time-trial hra, můžete nastavit pravidla, podle sebe, mnoho dětí, výměnu zkušeností prostřednictvím hry, a zlepšit společně.

Celkový pocit: design je plný novinek, zábavy, brainstorming, cvičení trpělivost, interakce rodič-dítě, multi-player soutěže a další aplikace!

Specifikace:

Materiál: ABS plasty šetrné k životnímu prostředí

Velikost: 31.5*25.5*17cm/12.4*10.4*6.7"

Doporučené věk: Více než 5 let

Složení: 1 X herní základní deska, 1 X měřič, 1 X plastový kruh, 2 X Ocelové Kuličky

Poznámky:

1. Prosím, dovolte 1-3cm měření odchylka vzhledem k ruční měření.

2. Vzhledem k různým sledovat a světelný efekt, skutečnou barvu položky mohou být mírně odlišné od barvy ukázal na fotografii.Děkuji!!!

1 Sada X Hračka

Drop Shipping Služby.

1.Nemáme žádné omezené zásoby plnit objednávky na denní bázi. 2.Pro USA/CA /RU přepravní rychlost je velmi rychlý. 3.Prioritní doručení,rychlé dodání do 48 hodin. 4.Žádné faktury nebo receip nebo propagační materiály v ceně. 5.Podpora CSV/EXCEL ( větší objednávky) dropshipping. [relateproductdetail/]

Štítky: maze runner t shirt, děti hračka, dřevěné hračky stromy, amuse park, plyš, haba dřevěné hračky, měkká hračka, vzdělávání dětí, dřevěné dopravní hračky, stavební vzdělání.


  • Hračky Do Vany: děti hračky
  • Certifikace: Čína certifikované (3C)
  • Téma: Hudba
  • Původ: KN(Původu)
  • Varování: /
  • Číslo Modelu: /
  • Věkové Rozmezí: 5-7 Let

Přidat recenzi

Hodnocení?
Můžete také rád


Podpora 24/7
Telefon