Adobe Adobe illustrator 2019 vektorové grafiky, zpracování, instalace může být použit pro život zdarma rychlé dodání soud ve Win

  • 430.08 Kč
  • 215.15 Kč  • Sdílet:

Doplňující informace

Adobe Illustrator CC 2019 Plné Verzi - Windows - Originální Aktivační Životnost - Vícejazyčné ORIGINÁLNÍ Aktivační Život

Co isAdobe Illustrator?

Standardní vektorová grafika aplikace je používán bezpočet umělců a designérů, aby se vše od grafiky a web, aby zboží, balení, ikony, knižní ilustrace, loga, billboardy. Kultovní působí v daném rozměru.

Obdrží všechny nástroje pro kreslení chcete obrátit barvy a tvary na obrázky, ikony a loga. Illustrator je komerční vektorový rozložení aplikací, což znamená, že vaše umění lze škálovat až do velikosti -- a průběžně vzhled a obrazovek. Upozornit kdekoliv.

Vyrábět výkresy, nebo sledovat a přebarvit obrázky je proměnit. Využijte vaše ilustrace všude, například na prezentace kousky, blogy, blogy a webové stránky. Nádherná typografie, která říká všechno.

Obsahovat obchodní jméno, udělat leták, nebo vytvořit web design s druhem nástroje, které jsou ideální na trhu. Vložit dopadů, zpracování modelů, a upravit osobnosti. Profesionální elektrické energie je standardně dodáván.

Ilustrátor začne odejít a zachránit účinky předtím. Použít vektorové obrázky a získejte přístup k písma. Práce s jinými Cloud programy, jako je Photoshop XD, a Poté, co Účinky. Textové zprávy, obrázky, styly, a vaše soubory byly uloženy a aktuální, což znamená, že je možné provozovat kdekoliv.

Štítky: eraser adobe illustrator, mini pc win, kriss vektor v2, korean ilustrátor, krk ski, adob, první pro, bit micro, bbc microbit, stoupačky.


  • Certifikace: PSE
  • Typ: IDE Kabely
  • Původ: (Původu)

Přidat recenzi

Hodnocení?
Můžete také rád


Podpora 24/7
Telefon